De 13 foto's tonen.
Zeer ruim en gezellig appartement op de eerste verdieping (in een gebouw met 3 verdiepingen)met terras. Gelegen in een rustige straat, net achter de winkelstraat in het centrum van Lier.
Bakker, kapper, apotheek en andere winkels net om de hoek.
Dokter en huisartsenpost vlakbij.
Grote Markt, Zimmertoren en scholen op wandelafstand
Station: 5 minuten fietsen
Ring en invalswegen: 3 minuten met de auto
Het appartement maakt deel uit van een goed onderhouden en rustig appartementsgebouw van 7 appartementen, met vriendelijke, rustige bewoners. Er hangt een vriendschappelijke sfeer.
De indeling van het appartement is als volgt:
Een inkomhal met vestiaire - Apart toilet - Een grote leefruimte met eetplaats en salon - Aparte inbouwkeuken - Ruime wasplaats - Twee ruime slaapkamers, allebei met toegang tot het terras - Een badkamer voorzien van inloopdouche en een dubbele wastafel - Terras - Alle deuren zijn massief eiken. Alles prima afgewerkt
Dit appartement kan na overleg ook met inboedel gekocht worden. Ideaal voor wie direct in een verzorgd, gemeubeld, kant-en-klaar appartement wil trekken. Of het graag gemeubeld wil verhuren.