De 14 foto's tonen.
Villa te koop op een mooi perceel van 937m², gelegen in een rustige villawijk, uiterst gunstige locatie op slechts 10 min. rijafstand van het centrum Knokke.
De indeling ziet er als volgt uit: een inkomhal met gastentoilet, berging onder de trap, lichtrijke leefruimte met zithoek en eetplaats die uitgeeft op het terras en de volledig omheinde tuin, daarnaast treffen we de keuken met aansluitende provisieberging. De woning beschikt over een inpandige garage met elektrische poort en oprit voor extra wagen.
Verder beschikt de villa over 3 slaapkamers en een badkamer met enkele wastafel en douche. De woning beschikt over een ruime zolder, dewelke toegankelijk is via vaste trap. Op de woning rust de renovatieverplichting.
P-score (overstromingskans voor het perceel): A
G-score (overstromingskans voor het gebouw): A
1.030.000 €
Startdatum: 15/03/2023 13:00
Einddatum: 23/03/2023 13:00
Geen bod: 1.000 €
De fiche bekijken op Biddit.beVia notariskantoor: anouchka@vvdnotarissen.be of 050/40.40.40