Presentatiebeeld van het pand n° 256853

In verband met dit goed

Referentie: 256853

Prachtig lot bouwgrond voor halfopen bebouwing met uitstekende ligging. Openbaar vervoer, winkels en scholen zijn te vinden op fietsafstand.
Dit perceel biedt u de mogelijkheid om uw nieuwbouwproject te realiseren op een perceel met een oppervlakte van 630,74 m² (lot 1).
Het perceel heeft een straatbreedte van 10 m en is ongeveer 63 m diep.
Het is gelegen in een goedgekeurde niet-vervallen verkaveling.
Dit perceel biedt u de mogelijkheid tot het bouwen van een woonst van het type half open bebouwing.
BPA Oude Bareel.
Perceel-score: A (geen overstroming gemodelleerd).
Er is achteraan een gemeenschappelijke groene zone, waardoor de afsluiting van elk lot van de verkaveling niet tot de achterzijde kan doorgetrokken worden.
Er is geen samenvoeging van loten toegestaan. P score: A

Algemene informatie

  • Vrij vanafBij de akte
  • PandtypeGronden

Gebouw en tuin gegevens

  • Oppervlakte kadaster631m2
  • Diepte van het stuk grond63m
  • Breedte van de grond aan de straatkant10m

Financiële gegevens

  • Kadastraal inkomen te bepalen

Stedelijke informatie

  • Verkavelingsvergunning
  • De meest recente stedelijke bestemming van het pand met de benamingen gebruikt in het register met plannenWoongebied - BPA Oude Bareel

Online verkoop

Doe een bod van

200.000 €

Verkoop informatie

Logo van partner Biddit

Startdatum: 27/05/2024 14:00

Einddatum: 04/06/2024 14:00

Geen bod: 1.000 €

De fiche bekijken op Biddit.be

Verkocht door de notaris NOTARIAAT KALKENSE MEERSEN, geassocieerde notarissen

Bezoekgegevens

zonder afspraak, ter plaatse

Virtueel bezoek

Ontdek het vastgoed tijdens een virtueel bezoek

Nu bezoeken