De 22 foto's tonen.
Prachtig lot bouwgrond voor halfopen bebouwing met uitstekende ligging. Openbaar vervoer, winkels en scholen zijn te vinden op fietsafstand.
Dit perceel biedt u de mogelijkheid om uw nieuwbouwproject te realiseren op een perceel met een oppervlakte van 630,74 m² (lot 1).
Het perceel heeft een straatbreedte van 10 m en is ongeveer 63 m diep.
Het is gelegen in een goedgekeurde niet-vervallen verkaveling.
Dit perceel biedt u de mogelijkheid tot het bouwen van een woonst van het type half open bebouwing.
BPA Oude Bareel.
Perceel-score: A (geen overstroming gemodelleerd).
Er is achteraan een gemeenschappelijke groene zone, waardoor de afsluiting van elk lot van de verkaveling niet tot de achterzijde kan doorgetrokken worden.
Er is geen samenvoeging van loten toegestaan. P score: A
200.000 €
Startdatum: 27/05/2024 14:00
Einddatum: 04/06/2024 14:00
Geen bod: 1.000 €
De fiche bekijken op Biddit.bezonder afspraak, ter plaatse